Vihreä joulukuusi, jossa korkea latva. 210 cm sisä- tai ulkokäyttöön. Muoto on kuin luonnollinen kuusi, jossa oksilla on eri syvyys, ns. kerrospuu

| Väri: | Vihreä |
| Joulukuusen valaistus: | Ilman valaistusta |
| Korkeus: | 210 cm |
| Leveys: | 140 cm |
| Syvyys: | 140 cm |
| Materiaali: | Muovi |
| Tuotteen Paino: | 7,45 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 607-60-1 |




Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi