Vihreä säilytyspussi joulukuusille. Käytännöllinen ja joustava tapa säilyttää puuta sisällä.

| Väri: | Vihreä |
| Korkeus: | 50 cm |
| Leveys: | 120 cm |
| Syvyys: | 38 cm |
| Materiaali: | Muovi, polyesteri |
| Tuotteen Paino: | 0,41 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 080-51 |




Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi