Tiheä ja kaunis kuusi, jonka korkeus on 210 cm ja käyttöalue on sisällä tai ulkona. Kuusen oksat ovat aiemmin kiinnitetty pysyvästi runkoon ja lasketaan alas, kun puu kootaan.

| Väri: | Vihreä |
| Joulukuusen valaistus: | Ilman valaistusta |
| Korkeus: | 210 cm |
| Leveys: | 135 cm |
| Syvyys: | 135 cm |
| Materiaali: | Muovi |
| Tuotteen Paino: | 10,86 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 608-45 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi