Kaunis vihreä joulukuusi 110 LED-valolla. Kuusen korkeus on 150 cm. Upea joulukuusi, joka levittää ihanaa joulutunnelmaa.

| Väri: | Vihreä |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Joulukuusen valaistus: | Valolla varustettu |
| Valon Sävy: | Lämminvalkoinen Valo |
| Watti: | 2.4 |
| Korkeus: | 150 cm |
| Leveys: | 80 cm |
| Syvyys: | 80 cm |
| Johdon Pituus: | 500 cm |
| IP-luokitus: | IP44 |
| Lumen: | 179 |
| Materiaali: | Muovi |
| Kelvin: | 2700K |
| Tuotteen Paino: | 3,04 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 609-03-1 |






Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi