Kaunis pensas, joka voidaan sijoittaa ulkona maahan tai sisälle ruukkuun. Jalka ei sisälly hintaan. Lenkki, jossa on 40 lämpimän valkoista LEDiä, valaisee pensaan, tämän silmukan voi laittaa käyttäjä itse. Toimii 3xAA-paristolla (ei mukana) ja siinä on sisäänrakennettu ajastin.

| Väri: | Vihreä |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Joulukuusen valaistus: | Valolla varustettu |
| Valon Sävy: | Lämminvalkoinen Valo |
| Korkeus: | 75 cm |
| Leveys: | 80 cm |
| Syvyys: | 80 cm |
| Johdon Pituus: | 20 cm |
| IP-luokitus: | IP44 |
| Materiaali: | Muovi |
| Tuotteen Paino: | 1,85 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 606-88 |


Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi