Narvikin joulukuusi on 210 cm korkea ja noin 125 cm leveä. Se on valmistettu Rohs and Reach -hyväksytystä PVC:stä ja on kuiva ja pullea. Tämän joulukuusen oksat on aiemmin kiinnitetty pysyvästi runkoon ja lasketaan alas, kun puu kootaan. Joulukuusi toimii yhtä hyvin sekä sisällä että ulkona. Puussa on 300 LED-valolähdettä, jotka säteilevät kultaisen lämmintä valkoista hehkua.

| Väri: | Vihreä |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Joulukuusen valaistus: | Valolla varustettu |
| Valon Sävy: | Lämminkeltainen Valo |
| Watti: | 3.2 |
| Korkeus: | 210 cm |
| Leveys: | 125 cm |
| Syvyys: | 125 cm |
| Johdon Pituus: | 500 cm |
| IP-luokitus: | IP44 |
| Lumen: | 249 |
| Materiaali: | Muovi |
| Kelvin: | 2000K |
| Tuotteen Paino: | 16,12 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 606-17 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi