Enedalin joulukuusi on 210 cm korkea ja n. 140 cm leveä. Se on tehty hieman kapeammilla neuloilla, jotka antavat aidon ulkonäön. Nämä on valmistettu PE-materiaalista, mikä on ympäristöystävällinen valinta. Oksat istuvat eri syvyydessä kerroksissa, jotka antavat kauniin ulkonäön, ne on kiinnitetty runkoon aiemmin ja putoavat alas, kun kasat puun. Tämä joulukuusi on yhtä hyvä käyttää sisällä kuin ulkona.

| Väri: | Vihreä |
| Joulukuusen valaistus: | Ilman valaistusta |
| Korkeus: | 210 cm |
| Leveys: | 143 cm |
| Syvyys: | 143 cm |
| Materiaali: | Muovi |
| Tuotteen Paino: | 14,63 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 606-34 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi