Valkoinen joulukuusi, jossa korkea på 210 cm sisä- tai ulkokäyttöön. Kaunis joulukuusi, joka levittää ihanaa joulutunnelmaa. Tällä kuusella voit säätää oksan kulmaa mieleiseksesi, koska puussa ei ole pysähdystä. oksat.

| Väri: | Valkoinen |
| Joulukuusen valaistus: | Ilman valaistusta |
| Korkeus: | 210 cm |
| Leveys: | 130 cm |
| Syvyys: | 130 cm |
| Materiaali: | Muovi |
| Tuotteen Paino: | 6,64 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 607-70 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi