8-osainen koristesetti, täydellinen joulukoristeisiin. Setti sisältää neljä pientä piparkakkutaloa ja neljä piparkakkuhahmoa. Talot valaisevat kauniisti, kun tuote on päällä. Aseta pöydälle tai hyllylle luomaan ihana joulutunnelma. Toimii kahdella AA-paristolla (eivät sisälly). Mukana tulee 25 cm:n lisäkaapeli paristokotelosta ensimmäiseen piparkakkutaloon. Paloaika noin: 75 tuntia.

| : | Ruskea |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Paristo: | Kyllä |
| Jouluvalaistuksen käyttö: | Sisätiloissa |
| Watti: | 0,03W |
| Korkeus: | 8 cm |
| Pituus: | 30 cm |
| Syvyys: | 5,5 cm |
| Johdon Pituus: | 25 cm |
| Materiaali: | Posliini, muovi |
| Päälle/Pois: | Kytkin lampussa |
| Tuotteen Paino: | 0,49 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 992-65-1 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi