Flamme Grany on tyylitellyn kuusen muotoinen kynttilä. Sen päällä oleva aidontuntuinen liekki hehkuu lämpimän valkoisella valolla. Tämä LED-valo on kaunis koriste sekä yksinään että ryhmässä muiden Flamme-sarjan valaisimien kanssa. Siinä on ajastintoiminto (6 tuntia päällä, 18 tuntia pois päältä, toistuva) ja valo loistaa noin 16 päivää kauniilla aidontuntuisella lämpimän valkoisella liekillä. Se toimii yhdellä mukana tulevalla CR2032-paristolla.

| Väri: | Vihreä |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Paristo: | Kyllä |
| Jouluvalaistuksen käyttö: | Sisätiloissa |
| Watti: | 0,02W |
| Korkeus: | 15 cm |
| Halkaisija: | 7 cm |
| Materiaali: | Vaha |
| Tuotteen Paino: | 0,1 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 061-48 |


Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi