Perinteinen tornikynttilä kauniilla punaisella kahvalla. Täydellinen Luciatåget! Sisältää 1 vaihdettavan E10-lampun (1,4V). Valaisin toimii 1 AA-paristolla, ei sisälly toimitukseen. Paloaika: n. klo 20.

| Väri: | PUNAINEN |
| Kanta: | E10 |
| Paristo: | Kyllä |
| Jouluvalaistuksen käyttö: | Sisätiloissa |
| Watti: | 0,14W |
| Korkeus: | 16,5 cm |
| Halkaisija: | 3,5 cm |
| Materiaali: | Metallia, muovia |
| Tuotteen Paino: | 0,02 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 071-45 |

Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi