
| Väri: | Vihreä |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Joulukuusen valaistus: | Valolla varustettu |
| Valon Sävy: | Lämminkeltainen Valo |
| Watti: | 3.3 |
| Korkeus: | 210 cm |
| Leveys: | 118 cm |
| Syvyys: | 118 cm |
| Johdon Pituus: | 500 cm |
| IP-luokitus: | IP44 |
| Lumen: | 220 |
| Materiaali: | Muovi |
| Kelvin: | 1900K |
| Tuotteen Paino: | 4,23 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 609-25 |



Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi