Paristokäyttöinen kynttilänjalka, jossa on klassinen muoto ja joka levittää kaunista valoa kolmella LED-lampullaan. Kynttilänjalka tuodakseen esiin niin; heti kun pimeys laskeutuu ikkunan ulkopuolelle. Helppo sijoittaa sekä ikkunoihin että lattialle. Kynttilänjalka voidaan taittaa kokoon, joten se on helppo säilyttää. Tämä tuote on FSC®-sertifioitu. Vika on varustettu ajastintoiminnolla ja valaisee 6 tuntia, 18 tuntia pois päältä ja toistuvasti. Toimii kahdella AA-paristolla (eivät sisälly toimitukseen). Paloaika noin 50 tuntia.

| Väri: | Valkoinen |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Valonlähteet: | Integroitu LED |
| Paristo: | Kyllä |
| Watti: | 0,09W |
| Korkeus: | 64 cm |
| Pituus: | 57 cm |
| Syvyys: | 7,5 cm |
| Materiaali: | Puu |
| Tuotteen Paino: | 0.572 kg |
| Valmistusmaa: | IN |
| Tunnus: | 139-07-1 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi