Celine Advent Candlestick White on ajaton ja tyylikäs kynttilänjalka adventtiaikaan. Klassinen jousen muoto valkoiseksi maalatusta puusta yhdistettynä messinginvärisiin yksityiskohtiin luo tyylikkään tunnelman kotiisi. Täydellinen lämpimän ja kutsuvan valon levittämiseen koko joulun ajan. Mukana valkoinen kaapeli ja virtakytkin.
Hehkulamput mukana.

| Väri: | Valkoinen |
| Kanta: | E10 |
| Valonlähteet: | Hehkulamput |
| Paristo: | Ei |
| Watti: | 3W |
| Korkeus: | 28 cm |
| Leveys: | 46 cm |
| Syvyys: | 5 cm |
| Johdon Pituus: | 200 cm |
| Materiaali: | Mänty |
| Tuotteen Paino: | 0.86 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 700446 |


Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi