Luo kaunis sisustus yksinkertaisella tavalla tällä pöytäkoristeella, jossa on kolme kaunista lasipalloa. Sisäänrakennettu LED-nauha tuottaa miellyttävän lämpimän valkoista valoa. Varustettu ajastintoiminnolla, 6 tuntia päällä, 18 tuntia pois päältä, toistuva valo. 50 cm läpinäkyvä johto paristokoteloon, joka toimii kahdella AA-paristolla, eivät sisälly toimitukseen. Paloaika: noin 60 tuntia.

| Väri: | Läpinäkyvä |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Paristo: | Kyllä |
| Jouluvalaistuksen käyttö: | Sisätiloissa |
| Watti: | 0,1W |
| Korkeus: | 9 cm |
| Pituus: | 77 cm |
| Syvyys: | 10 cm |
| Johdon Pituus: | 50 cm |
| Materiaali: | Lasi |
| Tuotteen Paino: | 0,7 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 457-98 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi