Valkoista metallia oleva kynttilänjalka. Viisi klassista kynttilää pyöreässä kehyksessä. Mukana viisi E10-kantaista lamppua. 3 W, 55 V.

| Väri: | Valkoinen |
| Kanta: | E10 |
| Valonlähteet: | Hehkulamput |
| Paristo: | Ei |
| Watti: | 3W |
| Korkeus: | 50 cm |
| Pituus: | 47 cm |
| Syvyys: | 10 cm |
| Johdon Pituus: | 2 cm |
| Materiaali: | Rauta |
| Tuotteen Paino: | 1,3 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 705261 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi