Söpöjä lumiukkoja adventtikynttilänjalan muodossa, puusta. Kynttilänjalka luo upean lämpimän ja iloisen joulutunnelman. Aseta se ikkunaan, på hylly tai ja på senkki. Joulun iloisin koristelu menee pidemmälle. Mukana 1,8 metrin valkoinen johto, virtakytkin ja pistoke. Sisältää 5 vaihdettavaa E10-lamppua (55V).
HUOM! Kynttilänjalka on käsinmaalattu, mikä voi aiheuttaa eroja ja jälkiä, joita ei voida välttää.

| Väri: | Valkoinen |
| Kanta: | E10 |
| Paristo: | Ei |
| Watti: | 3 |
| Valonlähteiden määrä: | 5 |
| Korkeus: | 21 cm |
| Leveys: | 33 cm |
| Syvyys: | 9 cm |
| Johdon Pituus: | 180 cm |
| Materiaali: | Puu |
| Tuotteen Paino: | 0,90 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 652-82 |





Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi