Tyylikäs messinginvärinen kynttilänjalka. Novum iloitsee kauniisti ja levittää ihanaa joulutunnelmaa. Mukana 1,8 metrin valkoinen johto, virtakytkin ja pistoke. Sisältää 10 vaihdettavaa E5-lamppua (12V).

| Väri: | Messinki |
| Kanta: | E5 |
| Valonlähteet: | Hehkulamput |
| Paristo: | Ei |
| Watti: | 0.6 |
| Valonlähteiden määrä: | 10 |
| Korkeus: | 39 cm |
| Leveys: | 46 cm |
| Syvyys: | 6 cm |
| Johdon Pituus: | 180 cm |
| Materiaali: | Metallia, terästä |
| Tuotteen Paino: | 1,08 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 138-30-1 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi
Se oli suojattu vain ohuella kerroksella silkkipaperia ja rätisi ylisuuressa laatikossa.
Ottaen huomioon pitkän matkan (Ruotsista Ranskaan), olisi ollut viisasta suojata ja kiinnittää se tehokkaammin.
Vastaanottaja pystyi suoristamaan sen, minkä vuoksi sitä ei palautettu.
Se on sitäkin pettymyksellisempi, koska se oli lahja.