
| Ripustus: | Kiinteä asennus/Ruuvikiinnitys |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Himmennettävä: | Ei |
| Watti: | 26 |
| Korkeus: | 24 cm |
| Leveys: | 1.8 cm |
| Pituus: | 110 cm |
| Lumen: | 900 |
| Materiaali: | Alumiini, metalli |
| Kelvin: | 4000K |
| Tuotteen Paino: | 2.2 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | MOD179PL-L26W4K |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi