
| : | Messinki |
| Ripustus: | Kiinteä asennus/Ruuvikiinnitys |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Himmennettävä: | Ei |
| Watti: | 36W |
| Korkeus: | 7,6 cm |
| Halkaisija: | 62 cm |
| Johdon Pituus: | 130 cm |
| Lumen: | 2340lm |
| Materiaali: | Metalli, lasi |
| Kelvin: | 3000K |
| Tuotteen Paino: | 4,2 kg |
| Tunnus: | P097PL-L36BS3K1 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi