
| Ripustus: | Kiinteä asennus/Ruuvikiinnitys |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Himmennettävä: | Kyllä |
| Watti: | 84W |
| Korkeus: | 10-120 cm |
| Halkaisija: | 80 cm |
| Lumen: | 3700lm |
| Materiaali: | Metalli |
| Kelvin: | 2600-3500K |
| Tuotteen Paino: | 6 kg |
| Tunnus: | MOD058PL-L74BSK |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi