Levitä joulutunnelmaa sisätiloihin tällä hurmaavalla talviasuissa olevalla nallekarhulla! Siinä on kirkkaanvärinen ja kiiltävä joulukuusi, joka luo kodikkaan tunnelman. Paristokäyttöinen (2xAA – ei sisälly) 6 tunnin ajastimella. Leikkisä ja tunnelmallinen joulukoristelu koko perheelle! Integroitu LED-valaistus.

| Väri: | Monivärinen |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Paristo: | Kyllä |
| Jouluvalaistuksen käyttö: | Sisätiloissa |
| Korkeus: | 38 cm |
| Leveys: | 21 cm |
| Syvyys: | 13,5 cm |
| Lumen: | 2lm |
| Materiaali: | Polyresiini |
| Tuotteen Paino: | 1.6 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 4171-000 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi