Tyylikäs joulukoristelu, jossa on joulupukki kelkassa ja poroissa, värikkäillä LED-valoilla. Yksityiskohtainen muotoilu, joka tuo mieleen jouluaaton taikuuden. Täydellinen katseenvangitsija pöydälle tai ikkunalaudalle. Toimii 3xAAA-paristolla (1,5V), eivät sisälly toimitukseen. Paloaika akkukäytössä jopa 34 tuntia. Klassinen jouluhahmo kauniissa vintagessa.

| Väri: | Monivärinen |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Paristo: | Kyllä |
| Jouluvalaistuksen käyttö: | Sisätiloissa |
| Korkeus: | 14 cm |
| Leveys: | 35,5 cm |
| Syvyys: | 6,5 cm |
| Materiaali: | Polyresiini |
| Tuotteen Paino: | 0.25 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 4205-000 |






Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi