Luo elegantti ja tunnelmallinen adventtitunnelma tällä valkoisella paperisella adventtitähdellä. Tähdessä on viisi kärkeä ja se on asetettu vakaalle metallijalustalle, jonka kaunis messinkiviimeistely antaa sille klassisen ja ajattoman ilmeen. Koristeellinen rei'itetty kuvio päästää valon läpi ja luo pehmeän ja kutsuvan hehkun. Tyylikäs koriste, joka sopii täydellisesti ikkunaan tai pöydälle adventin ja joulun aikaan. Mukana tulee 1,8 m valkoinen johto, virtakytkin ja pistoke. Valonlähde ei sisälly toimitukseen.

| : | Valkoinen |
| Kanta: | E14 |
| Tähtityyppi: | Jalalla |
| Watti: | 25W |
| Valonlähteiden määrä: | 1 |
| Korkeus: | 71 cm |
| Halkaisija: | 47 cm |
| Syvyys: | 13 cm |
| Johdon Pituus: | 180 cm |
| Materiaali: | Metalli, paperi |
| Tuotteen Paino: | 0,4 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 1750-280 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi