Luo tyylikäs ja tunnelmallinen tunnelma tällä beigenvärisellä paperilyhdyllä. Yhdeksänkärkisen ja reilun 115 cm:n halkaisijansa ansiosta siitä tulee kaunis katseenvangitsija ikkunassa tai huoneessa. Yksinkertainen ja elegantti muotoilu levittää pehmeää ja miellyttävää valoa, joka luo harmonisen tunnelman adventin ja joulun aikaan. Ajaton koriste-esine, joka sopii sekä moderneihin että klassisiin koteihin. Mukana 5 metrin valkoinen johto ja pistoke. Valonlähde ei sisälly toimitukseen.

| : | Beige |
| Kanta: | E14 |
| Tähtityyppi: | Roikkuva |
| Ripustus: | Sisältyy |
| Watti: | 25W |
| Valonlähteiden määrä: | 1 |
| Halkaisija: | 115 cm |
| Syvyys: | 24,5 cm |
| Johdon Pituus: | 500 cm |
| Materiaali: | Paperi, muovi |
| Tuotteen Paino: | 0,56 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 5947-970 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi