Koristeellinen vihreä seppele sisä- tai ulkokäyttöön. Aseta ovenkarmiin tai penkille sisäänkäynnin luona.

| : | Vihreä |
| Paristo: | Ei |
| Jouluvalaistuksen käyttö: | Ulkotiloissa |
| Korkeus: | 30 cm |
| Pituus: | 500 cm |
| Syvyys: | 15 cm |
| Materiaali: | Muovi |
| Tuotteen Paino: | 2,15 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 612-20 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi