Akkukäyttöinen seppele, jossa on 30 LED-valoa. Koristeellinen seppele, jossa lämmin valkoinen hehku. Sisäänrakennetun ajastimen avulla on helppo asettaa, milloin tuotteen pitäisi syttyä.

| Väri: | Vihreä |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Paristo: | Kyllä |
| Jouluvalaistuksen käyttö: | Ulkotiloissa |
| Korkeus: | 20 cm |
| Leveys: | 250 cm |
| Syvyys: | 10 cm |
| Johdon Pituus: | 20 cm |
| IP-luokitus: | IP44 |
| Materiaali: | Muovi |
| Tuotteen Paino: | 0,54 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 612-05 |

Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi