
| Väri: | Vihreä |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Jouluvalaistuksen käyttö: | Sisätiloissa |
| Valonlähteiden määrä: | 20 |
| Korkeus: | 38 cm |
| Leveys: | 38 cm |
| Syvyys: | 8 cm |
| Materiaali: | Muovi |
| Tuotteen Paino: | 0,19 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 612-65 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi