Adventtikynttilänjalka, jota koristavat joulupukki ja hänen poronsa joulun väreissä. Valaisee huoneen kauniisti ja luo kodikkaan joulutunnelman. Klassinen adventtikynttilänjalka, joka kannattaa kaivaa esiin joka vuosi joulun iskiessä. Ovi. Aseta se ikkunaan tai muuhun paikkaan, joka kaipaa hieman joulumieltä. Tämä tuote on FSC®-sertifioitu. Mukana 1,8 m valkoinen johto, virtakytkin ja pistoke. Sisältää 4 vaihdettavaa E10-polttimoa (55 V).

| Väri: | Valkoinen |
| Kanta: | E10 |
| Valonlähteet: | Hehkulamput |
| Paristo: | Ei |
| Watti: | 3W |
| Korkeus: | 15 cm |
| Pituus: | 28 cm |
| Syvyys: | 5,5 cm |
| Johdon Pituus: | 1,8 cm |
| Materiaali: | Puu |
| Tuotteen Paino: | 0.3785 kg |
| Valmistusmaa: | IN |
| Tunnus: | 271-25 |

Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi