Greyland-seppele on noin. 300 cm pitkä ja 20 cm leveä. Se on valmistettu yhdistelmästä PE-kärkiä ja PVC-kärkiä, joilla on kaunis vihreä-vihreä hohtava ulkonäkö. 60 pientä lämpimän valkoista valopistettä valaisevat sen kauniisti sekä sisällä että ulkona. Silmukka voi joko syttyä jatkuvasti tai se voidaan asettaa ajastimella, joka syttyy 6 tuntia ja on pois päältä 18 tuntia ennen kuin se kytkeytyy päälle seuraavana päivänä. Se toimii 3 AA-paristolla, ne eivät sisälly toimitukseen. Samassa perheessä on äjopa kuuset ja seppeleet

| Väri: | Vihreä |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Paristo: | Kyllä |
| Jouluvalaistuksen käyttö: | Ulkotiloissa |
| Korkeus: | 10 cm |
| Leveys: | 300 cm |
| Syvyys: | 20 cm |
| Johdon Pituus: | 50 cm |
| Materiaali: | Muovi |
| Tuotteen Paino: | 1,71 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 612-97 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi