Kaunis joulukranssi, jossa on 25 meripihkanväristä LED-valoa, koristepalloja, rusetti ja teksti "Hyvää joulua". Ajastintoiminto (9h) tekee käytöstä helppoa. Paloaika paristoilla jopa 200 tuntia. Toimii 4 x AA-paristoilla (1,5 V), paristot eivät sisälly hintaan. Täydellinen oveen tai seinään – Levittää lämmintä joulutunnelmaa. Toimitetaan 20 cm:n johdolla paristokoteloon.

| Väri: | Vihreä |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Paristo: | Kyllä |
| Jouluvalaistuksen käyttö: | Ulkotiloissa |
| Korkeus: | 40 cm |
| Leveys: | 40 cm |
| Syvyys: | 7 cm |
| Johdon Pituus: | 20 cm |
| IP-luokitus: | IP44 |
| Lumen: | 3lm |
| Materiaali: | Muovi |
| Kelvin: | 2000-2100K |
| Tuotteen Paino: | 0.39 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 3784-800 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi