
| Väri: | Musta |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Watti: | 3,6W |
| Pituus: | 10 cm |
| Johdon Pituus: | 5 cm |
| IP-luokitus: | IP44 |
| Materiaali: | Kumi |
| Päälle/Pois: | Himmennin lampussa |
| Kelvin: | 2600K |
| Voltti: | 230V |
| Tuotteen Paino: | 0.85 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 70002N/10-80-27 TD |


Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi