
| Väri: | Musta |
| Kanta: | E27 |
| Watti: | 0,5W |
| Valonlähteiden määrä: | 10 |
| Pituus: | 8,4 cm |
| Johdon Pituus: | 3,4 cm |
| IP-luokitus: | IP44 |
| Lumen: | 70lm |
| Materiaali: | Kumi |
| Päälle/Pois: | Kytkin lampussa |
| Kelvin: | 2500K |
| Voltti: | 230V |
| Tuotteen Paino: | 1 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 264010131 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi