Erna on kaunis seppele, jossa on tummanvihreitä neulasmaisia PE-materiaalista valmistettuja koristeita, jotka näyttävät erittäin luonnollisilta. Seppeleen halkaisija on noin 50 cm ja se valaisee 30 lämpimän valkoisella kastepisaran muotoisella LED-diodilla. Varustettu ajastimella, 6 tuntia päällä, 18 tuntia pois päältä, toistuva valo. Mukana tulee 50 cm:n johto paristokoteloon. Seppele saa virtansa 3 AA-paristosta (eivät sisälly toimitukseen). Paloaika noin: 150 tuntia.

| : | Vihreä |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Paristo: | Kyllä |
| Jouluvalaistuksen käyttö: | Ulkotiloissa |
| Valon Sävy: | Lämminvalkoinen Valo |
| Watti: | 0,34W |
| Halkaisija: | 50 cm |
| Syvyys: | 10 cm |
| Johdon Pituus: | 50 cm |
| IP-luokitus: | IP44 |
| Materiaali: | Muovi |
| Tuotteen Paino: | 0,65 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 613-02 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi