
| : | Musta |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Himmennettävä: | Ei |
| Watti: | 30W |
| Korkeus: | 20 cm |
| Pituus: | 14,5 cm |
| Syvyys: | 4 cm |
| Johdon Pituus: | 80 cm |
| IP-luokitus: | IP65 |
| Lumen: | 3136lm |
| Materiaali: | Alumiini |
| Kelvin: | 4000K |
| Tuotteen Paino: | 1 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 7770634 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi