
| : | Harmaa |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Himmennettävä: | Ei |
| Watti: | 25/50/75W |
| Leveys: | 19,5 cm |
| Pituus: | 52,2 cm |
| Syvyys: | 10,6 cm |
| IP-luokitus: | IP65 |
| Lumen: | 150lm/watt |
| Materiaali: | Alumiini, lasi |
| Kelvin: | 4000K |
| Tuotteen Paino: | 2,99 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 7729335 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi