Valkoinen adventtikynttilänjalka koristeellisella muotoilulla, valmistettu puusta. Kynttilänjalka loistaa miellyttävästi ja luo kodikkaan tunnelman. Anna joulun lämmön levitä tämän hienon kynttilänjalan avulla. Mukana 1,8 m valkoinen johto, virtakytkin ja pistoke. Mukana 5 vaihdettavaa E10-polttimoa 55 V:lla.

| : | Valkoinen |
| Kanta: | E10 |
| Valonlähteet: | Hehkulamput |
| Paristo: | Ei |
| Watti: | 3W |
| Valonlähteiden määrä: | 5 |
| Korkeus: | 55 cm |
| Pituus: | 43 cm |
| Syvyys: | 15 cm |
| Johdon Pituus: | 180 cm |
| Materiaali: | Puu, muovi |
| Tuotteen Paino: | 1,07 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 156-00 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi