Klassinen adventtikynttilänjalka, joka antaa modernin vaikutelman. Joulukuuset ja jalusta ovat puisia ja metalliputkia. Neljä LED-valoa valaisee kauniisti ja luo mukavan jouluisen tunnelman. Itsestään selvä kynttilänjalka kotiin vuodesta toiseen. Tällä tuotteella on FSC®-merkintä. Mukana 1,8 m valkoinen johto, virtakytkin ja pistoke. Mukana 4 vaihdettavaa E10 LED-valoa.

| : | Valkoinen |
| Kanta: | E10 |
| Valonlähteet: | LED-lamput |
| Paristo: | Ei |
| Watti: | 0,5W |
| Valonlähteiden määrä: | 4 |
| Korkeus: | 17,5 cm |
| Pituus: | 43 cm |
| Syvyys: | 7 cm |
| Johdon Pituus: | 180 cm |
| Materiaali: | Puu, muovi, metalli |
| Tuotteen Paino: | 0,88 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 656-87-1 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi