Marksløjdin Bjurfors-kynttilänjalka yhdistää suoria muotoja klassiseen muotoiluun. Jalka tummaksi petsattua puuta (mäntyä) ja valkoisia muovikynttilöitä. Aseta se ikkunalle tai olohuoneen sivupöydälle ja luo kaunis joulutunnelma. Mukana tulee 2 metrin valkoinen muovijohto, virtakytkin ja pistoke. Mukana 5 vaihdettavaa E10-polttimoa 55 V:lla.

| : | Tummanruskea |
| Kanta: | E10 |
| Valonlähteet: | Hehkulamput |
| Paristo: | Ei |
| Watti: | 3W |
| Valonlähteiden määrä: | 5 |
| Korkeus: | 77 cm |
| Pituus: | 53 cm |
| Syvyys: | 8 cm |
| Johdon Pituus: | 200 cm |
| Materiaali: | Puu, muovi |
| Päälle/Pois: | Kytkin lampussa |
| Tuotteen Paino: | 0,9 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 706471 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi