Kaunis joulukoriste talvimaiseman muodossa, jossa on köysirata, hiihtäjiä ja juna-asema pyörivällä junalla. Se loistaa kauniisti lumessa ja asemalla pienillä erivärisillä LED-valoilla. Koristele adventti- ja jouluaikaan ja luo ihana joulutunnelma, joka sopii sekä lastenhuoneeseen että hyllylle tai sivupöydälle. Varustettu ajastintoiminnolla, 6 tuntia päällä, 18 tuntia pois päältä, toistuva. Virtalähteenä 3 AA-paristoa, eivät sisälly toimitukseen.

| Väri: | Monivärinen |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Paristo: | Kyllä |
| Jouluvalaistuksen käyttö: | Sisätiloissa |
| Watti: | 0,44W |
| Korkeus: | 24,5 cm |
| Pituus: | 23,5 cm |
| Syvyys: | 21 cm |
| Materiaali: | Keramiikka, muovi |
| Päälle/Pois: | Kytkin lampussa |
| Tuotteen Paino: | 1 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 992-56 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi