Tyylikäs rusetin muotoinen adventtikynttilänjalka. Valmistettu puusta ja maalattu beigeksi. Aseta yksinkertainen mutta tyylikäs kynttilänjalka ikkunaan tai senkkiin luodaksesi ihanan joulutunnelman. Tällä tuotteella on FSC® etiketti. Mukana 1,8 metrin valkoinen johto, virtakytkin ja pistoke. Mukana 5 vaihdettavaa E10-lamppua (55V).

| Väri: | Beige |
| Kanta: | E10 |
| Valonlähteet: | Hehkulamput |
| Paristo: | Ei |
| Watti: | 3 |
| Valonlähteiden määrä: | 5 |
| Korkeus: | 33 cm |
| Leveys: | 51.5 cm |
| Syvyys: | 6 cm |
| Johdon Pituus: | 180 cm |
| Materiaali: | Puu, muovi |
| Tuotteen Paino: | 0,52 kg |
| Valmistusmaa: | IN |
| Tunnus: | 214-82-1 |

Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi