Upea puinen adventtikynttilänjalka pyöreällä jalustalla. Valot valaisevat puun ja luovat kauniin hehkun. Kynttilänjalka, joka erottuu edukseen koko talven. Pyöreän muotoilunsa ansiosta se näyttää hyvältä kaikista kulmista, joten se on helppo sijoittaa sekä ikkunaan että sivupöydälle. Tällä tuotteella on FSC®-merkintä. Mukana tulee 1,8 m valkoinen johto, virtakytkin ja pistoke. Mukana tulee 4 vaihdettavaa E10-polttimoa 55 V:lla.

| : | Valkoinen |
| Kanta: | E10 |
| Valonlähteet: | Hehkulamput |
| Paristo: | Ei |
| Watti: | 3W |
| Valonlähteiden määrä: | 4 |
| Korkeus: | 31 cm |
| Halkaisija: | 21 cm |
| Johdon Pituus: | 180 cm |
| Materiaali: | Puu, muovi |
| Tuotteen Paino: | 0,45 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 644-23-1 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi