
| Väri: | Ruskea tahra |
| Kanta: | E10 |
| Valonlähteet: | Hehkulamput |
| Paristo: | Ei |
| Watti: | 3W |
| Korkeus: | 61 cm |
| Leveys: | 47,5 cm |
| Syvyys: | 13,9 cm |
| Johdon Pituus: | 170 cm |
| Lumen: | 8lm |
| Materiaali: | Puu |
| Kelvin: | 2100K |
| Tuotteen Paino: | 0.93 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 2573-600 |


Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi