Moderni adventtikynttilänjalka kromia, valmistettu metallista. Koristele sillä adventtia ja joulua varten, aseta se ikkunaan tai seinälle. senkki. Mukana 1,8 metrin musta johto, virtakytkin ja pistoke. Sisältää 5 vaihdettavaa E10-lamppua (24V).

| Väri: | Hopea |
| Kanta: | E10 |
| Paristo: | Ei |
| Watti: | 1.8 |
| Valonlähteiden määrä: | 5 |
| Korkeus: | 53 cm |
| Leveys: | 50 cm |
| Syvyys: | 10 cm |
| Johdon Pituus: | 180 cm |
| Materiaali: | Metallia, muovia |
| Tuotteen Paino: | 1,23 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 150-91 |




Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi