Koristeellinen valosarja 40 monivärisellä LED-kastepisaralla. Voidaan käyttää erilaisiin koristeisiin, esim. pöytäliinat, kukka-asetelmat, ikkunoissa, seinällä jne. Silmukassa on sisäänrakennettu ajastin, 6 h päällä, 18 h pois, toistuva. 3 AA-paristoa ei sisälly. Paloaika n. 100h.

| Väri: | Monivärinen |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Paristo: | Kyllä |
| Jouluvalaistuksen käyttö: | Sisätiloissa |
| Valon Sävy: | Monivärinen |
| Watti: | 0,6W |
| Pituus: | 400 cm |
| Johdon Pituus: | 50 cm |
| Materiaali: | Muovi |
| Tuotteen Paino: | 0,04 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 728-36 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi