Koristeellinen valonauha, jossa on 100 himmeää LED-kastepisaraa, 11 toimintoa sisältävä chaser box. Valitse lämmin valkoinen tai monivärinen valo. Voidaan käyttää erilaisiin koristeisiin arkeen tai juhliin. Silmukka on hopeanvärinen ja 10 m pitkä. Mukana 3 metrin läpinäkyvä johto ja pistoke.

| Väri: | Monivärinen |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Paristo: | Ei |
| Jouluvalaistuksen käyttö: | Sisätiloissa |
| Valon Sävy: | Monivärinen |
| Watti: | 0,9W |
| Pituus: | 1000 cm |
| Johdon Pituus: | 300 cm |
| Lumen: | 61lm |
| Materiaali: | Muovi |
| Tuotteen Paino: | 0,11 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 456-28-1 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi