Ihana valosarja, jossa on lämmin valkoinen hehku ja 8 kolmiulotteista valkoista tähteä. Jokaisella tähdellä on 12 pistettä. Silmukka on sisäkäyttöön, akkukäyttöinen ja ajastintoiminnolla, 6 h päällä, 18 h pois päältä, toistuva. Klassinen joulukoristelu, jonka voit helposti pitää edessäsi kaikkina talvikuukausina levittämään valoa ja luomaan kodikasta tunnelmaa. 3 AA-paristoa ei sisälly. Paloaika n. 80h. Integroitu LED-valaistus.

| Väri: | Valkoinen |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Paristo: | Kyllä |
| Jouluvalaistuksen käyttö: | Sisätiloissa |
| Valon Sävy: | Lämminvalkoinen Valo |
| Watti: | 0,2W |
| Korkeus: | 10 cm |
| Pituus: | 210 cm |
| Syvyys: | 12 cm |
| Johdon Pituus: | 50 cm |
| Materiaali: | Muovi |
| Tuotteen Paino: | 0,25 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 729-62 |





Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi