
| Väri: | Musta |
| Kanta: | G9 |
| Watti: | 4W |
| Valonlähteiden määrä: | 2 |
| Korkeus: | 59 cm |
| Pituus: | 40 cm |
| Syvyys: | 16 cm |
| Johdon Pituus: | 200 cm |
| Päälle/Pois: | Himmennin lampussa |
| Tuotteen Paino: | 2,5 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 4002610-4002 |

Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi