Valaise talvi tällä ihastuttavalla akryylisellä joulupukilla ja poroilla! 40 lämpimän valkoisen LED-valon ja yksityiskohtien, kuten suksien ja joulupukin hatun, ansiosta hahmot levittävät sekä huumoria että joulumieltä. IP44-luokitus tekee niistä täydelliset sekä sisä- että ulkokäyttöön. Leikkisä ja tunnelmallinen koriste, josta tulee rakastettu elementti jouluvalaistuksessa! Mukana muuntaja, 5 metrin valkoinen johto ja pistoke. Integroitu LED-valaistus.

| Väri: | PUNAINEN |
| Kanta: | Integroitu LED |
| Paristo: | Ei |
| Jouluvalaistuksen käyttö: | Ulkotiloissa |
| Korkeus: | 23,5-24,5 cm |
| Leveys: | 23-26 cm |
| Syvyys: | 9-15,5 cm |
| Johdon Pituus: | 500 cm |
| IP-luokitus: | IP44 |
| Lumen: | 2,5lm |
| Materiaali: | Muovi |
| Kelvin: | 2500K |
| Tuotteen Paino: | 0.8 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 6239-103 |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi