
| : | Ruskea |
| Ripustus: | Kiinteä asennus/Ruuvikiinnitys |
| Kanta: | E27 |
| Himmennettävä: | Kyllä |
| Watti: | 60W |
| Valonlähteiden määrä: | 8 |
| Korkeus: | 300 cm |
| Halkaisija: | 42 cm |
| Materiaali: | Teräs, lasi |
| Tuotteen Paino: | 5,55 kg |
| Valmistusmaa: | CN |
| Tunnus: | 88920-8MO |
Paketti lähetetään Ruotsista DHL:llä, ja Suomessa Posti toimittaa paketin sinulle.
365 päivän avokauppa – runsaasti aikaa harkita.
Helppo palautus: ota yhteyttä asiakaspalveluumme saadaksesi palautusrahtikirjan. Palautuskustannus on 10 EUR.
Tuote on lisätty ostoskoriisi